dowolna

Nieruchomości Lubin - Oferty sprzedaży nieruchomości

430 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

430 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pawia

Przylesie,Lubin

286 000 zł50 m² 5 674,60 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokojowe mieszkanie na wysokim parterze o pow. 50,4m2 + balkon+piwnica w Lubinie na oś.Przylesie - ul.PAWIA Mieszkanie gotowe do zamieszkania Kuchnia osobno, przestronna, kwadratowa bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Centrum,Lubin

179 000 zł46 m² 3 934,07 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 45,50 m2, na niskim parterze iV piętrowego budynku, zlokalizowanego w ścisłym centrum miasta. Lokal składa się z 3 pokoi, otwartej kuchni, łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Przylesie,Lubin

369 000 zł38 m² 9 636,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Osiedle Przylesie ul. Kwiatowa. Oferujemy do sprzedaży bezczynszowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 38,29 m.kw z balkonem, komórką lokatorską i miejscem postojowym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orla

Przylesie,Lubin

330 000 zł68 m² 4 835,87 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie w Lubinie na oś. Przylesie na ul. Orlej o powierzchni użytkowej 68,24m2+balkon+piwnica. Mieszkanie usytuowane na 6 piętrze w bloku 10 piętrowym z dwoma windami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Lubin

Lubin,dolnośląskie

199 000 zł29 m² 6 907,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowość! dobra lokalizacja! stwórz swoją prywatną przestrzeń W stylowym apartamencie W centrum lubina! Oferujemy Państwu na sprzedaż wyjątkowy lokal mieszkalny o powierzchni 28,81m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Lubin

Lubin,dolnośląskie

199 000 zł29 m² 6 907,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowość! dobra lokalizacja! Oferujemy Państwu na sprzedaż wyjątkowe lokale mieszkalne zlokalizowane w samym centrum miasta Lubin! Lokale mieszkalne o powierzchni od 27m2 do 57m2 oddawane są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

192 000 zł39 m² 4 885,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 39,30 m2 usytuowane na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku w Lubinie. Lokal składa się z: przedpokoju, salonu połączonego z kuchnią, sypialni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

389 000 zł58 m² 6 718,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowość! dobra lokalizacja! stwórz swoją prywatną przestrzeń W stylowym apartamencie W centrum lubina! Oferujemy Państwu na sprzedaż wyjątkowy lokal mieszkalny o powierzchni 57,90m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sokola

Lubin,dolnośląskie

225 000 zł33 m² 6 880,73 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bez prowizji! Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe z zabudowanym balkonem o powierzchni 32,70m2. Mieszkanie znajduje się w Lubinie przy ul. Sokolej na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sowia

Przylesie,Lubin

349 000 zł62 m² 5 584 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie w Lubinie na oś. Przylesie na ul. Sowiej o powierzchni użytkowej 62,5m2+ duży balkon+piwnica 4,31m2. Mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w bloku 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Centrum,Lubin

295 000 zł51 m² 5 784,31 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe w samym Centrum Lubina, powierzchnia 51m2. Nieruchomość usytuowana na parterze w budynku z windą. W cenie nieruchomości pozostaje wyposażenie. Na scianach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lubin

Lubin,dolnośląskie

1 279 000 zł151 m² 8 470,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 018 m²

*****rezerwacja *******oferta dostępna tylko W naszym biurze! nie szukaj dalej Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego, parterowego z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wrzosowa

Przylesie,Lubin

660 000 zł190 m² 3 473,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Rezerwacja Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 140 m 2 w Lubinie na oś. Przylesie ul. Wrzosowa położony na działce o pow. 400 m2. Charakterystyka: 5 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Polne,Lubin

410 000 zł65 m² 6 317,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje po remoncie os. Polne 65m 2 Mieszkanie rozkładowe, jasne i funkcjonalne, wyjście na balkon z dwóch pokoi. Lokal po remoncie : na ścianach gładzie, na podłogach panele oraz terakota,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Staszica,Lubin

210 000 zł37 m² 5 675,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37 m2 położone na czwartym piętrze w bloku. Do mieszkania przynależy piwnica. Lokalizacja os. Staszica układ pomieszczeń Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Lubin

USTRONIE,Lubin

380 000 zł74 m² 5 142,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o pow. 73,90 m2 na osiedlu Ustronie IV na 4 piętrze w czteropiętrowym bloku. Mieszkanie składa się z : 4 pokoi Łazienki wc Jasnej Kuchni Przedpokoju Balkonu do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Malachitowa

USTRONIE,Lubin

288 405 zł34 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowo powstająca inwestycja w Lubinie - Ulica Malachitowa osiedle ,tulia". Oferujemy do sprzedaży bezczynszowe mieszkania z balkonami 2,3 pokojowe o powierzchni od 33m.kw do 71 m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lubin

Małomice,Lubin

1 350 000 zł161 m² 8 407,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:757 m²

Nowy dom parterowy w Lubinie z widokiem na las. Wykończony w wysokim standardzie. Nowy dom jednorodzinny o pow. 160,58 m2 z garażem dwustanowiskowym w bryle budynku posadowiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Małomice

Małomice,Lubin

295 000 zł3 324 m² 88,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w Lubinie na Małomicach w sąsiedztwie lasu oraz nowych domów jednorodzinnych. Dojazd do samej działki drogą asfaltową pow. 33,24 ara. Wszystkie media tuż przy działce ( kanalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Lubin

Przylesie,Lubin

296 000 zł33 m² 8 969,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

sprzedaż, mieszkanie, kawalerka, nowe, bezczynszowe Mieszkanie 1 pokojowe " bezczynszowe" o pow. 33m 2 usytuowane na 1 piętrze w Lubinie, oś. Przylesie ul. Kwiatowa. Mieszkanie atrakcyjnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ustronie IV

Ustronie IV,Lubin

379 000 zł63 m² 6 035,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie na Ustroniu IV. Położone na I piętrze w niskim bloku III piętrowym. Składa się z salonu ( wyjście na balkon), dwóch sypialni, kuchni, łazienki, wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lubin

Lubin,dolnośląskie

445 000 zł185 m² 2 403,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 085 m²

Polecamy dom jednorodzinny wolnostojący w stanie surowym zamkniętym, usytuowany na 11 arowej działce w spokojnej okolicy domków jednorodzinnych, świetnie skomunikowanej z leżącym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Staszica,Lubin

210 000 zł36 m² 5 915,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokojowe mieszkanie o pow. 35,5m2 + piwnica. Mieszkanie na 4 piętrze w bloku 4 piętrowym w Lubinie na oś. Staszica. Mieszkanie z pełnym wyposażeniem - gotowe do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Mickiewicza

Staszica,Lubin

139 000 zł26 m² 5 251,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie kawalerka o pow. 26,47 m2 na 3-piętrze w bloku 4-piętrowym przy ul. Adama Mickiewicza w Lubinie. Lokal składa się z pokoju, kuchni, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Staszica

Lubin,dolnośląskie

249 000 zł46 m² 5 081,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nieruchomość znajduje się na parterze w Lubinie. Prezentowane mieszkanie jest o powierzchni 46.47 m2, w skład mieszkania wchodzą 2 pokoje, salon z aneksem kuchennym, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Staszica,Lubin

269 000 zł49 m² 5 489,80 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie w Lubinie na ul. Mickiewicza o pow. 46,8m2 + piwnica + balkon. Mieszkanie na 10 piętrze w budynku z windą - w ykończone i wyposażone - gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Lubin

Staszica,Lubin

150 000 zł29 m² 5 119,45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie na parterze ul. Mickiewicza. Nieruchomość o powierzchni 29,3 m2 składa się z salonu ,odrębnej kuchni ,łazienki z wanną i wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Przylesie

Przylesie,Lubin

185 000 zł39 m² 4 707,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe na osiedlu Przylesie. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, widnej kuchni otwartej na salon, łazienki i przedpokoju. Okna plastikowe, na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Lubin

Centrum,Lubin

149 000 zł25 m² 5 960 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka 25 m 2 po remoncie Do sprzedaży komfortowa kawalerka w pobliżu centrum miasta. Mieszkanie po remoncie generalnym - nowe instalacje, nowa łazienka oraz aneks kuchenny z zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Polne,Lubin

299 000 zł59 m² 5 102,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

54,2 m 2 ul. Jesionowa 3 pokoje na II piętrze Lokal w doskonałej lokalizacji w spokojnej części osiedla Polne (niedaleko wieży ciśnień). Idealna propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

ŚWIERCZEWSKIEGO,Lubin

249 000 zł44 m² 5 620,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyłącznie w naszym biurze. Mieszkanie o powierzchni 44,30 m2, z loggią, na III piętrze IV piętrowego budynku, zlokalizowanego na osiedlu Świerczewskiego. Lokal rozkładowy, z osobnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Staszica,Lubin

259 000 zł47 m² 5 487,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 47,20 m2, z loggią, na IV piętrze IV piętrowego budynku, zlokalizowanego na os. Staszica. Lokal z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Lubin

Zalesie,Lubin

899 000 zł102 m² 8 813,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:546 m²

Nowy dom parterowy w zabudowie bliźniaczej o pow. uzytkowej 102m2 posadowiony na działce 5.46ara. Nieruchomość składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym, trzech sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lubin

Lubin,dolnośląskie

585 000 zł102 m² 5 735,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:80 m²

Do sprzedaży parter domu w zabudowie szeregowej położony w Lubinie. Powierzchnia wraz z garażem 102 m2- powierzchnia domu 86m2. Pod względem układu istnieje możliwość dopasowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Centrum,Lubin

343 000 zł43 m² 7 976,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Sprzedam przytulne, komfortowo urządzone mieszkanie w samym centrum Lubina przy ul. Armii Krajowej, dwa pokoje, łazienka, kuchnia, powierzchnia 43 m2. Naprzeciwko Centrum Kultury muza, wszędzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krucza

Przylesie,Lubin

299 000 zł62 m² 4 807,07 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja 3 pokojowe mieszkanieo pow. 62,6+ piwnica + balkon. Mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w budynku 10 piętrowym w doskonałej lokalizacji - Lubin, ul. Krucza. Mieszkanie do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Centrum,Lubin

269 000 zł48 m² 5 569,36 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje, centrum - ul. M. Skłodowskiej-Curie. Mieszkanie w budynku przystosowanym dla osób starszych, osób poruszających się na wózkach inwalidzkich ze względu na dostęp do windy z poziomu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

USTRONIE,Lubin

285 000 zł48 m² 5 953,62 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

*********rezerwacja ********nie szukaj dalej - oferta dostępna tylko W naszym biurze Ustronie III. PO remoncie Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 47,87m2 usytuowane na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Lubin

USTRONIE,Lubin

440 000 zł74 m² 5 953,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

4 pokoje z dwoma łazienkami, II piętro, os. Ustronie IV. Przestronne mieszkanie o pow. 73,9m 2 , gotowe do wprowadzenia, położone w budynku po termomodernizacji w dobrej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Lubin,zachodniopomorskie

239 000 zł1 468 m² 162,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

W naszej ofercie działka w Lubinie (k. Międzyzdrojów) położona na wzgórzu, skąd rozpościera się niesamowity widok na Zalew Szczeciński i Krainę 44 wysp. Działka powierzchni 1498 m2 przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

USTRONIE,Lubin

329 000 zł52 m² 6 302,68 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje 52,2 m 2 ustronie IV parter Lokal w budynku po termomodernizacji w centralnej części osiedla Mieszkanie sprzedawane z całym umeblowaniem widocznym na zdjęciach. Lokal do.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij