dowolna

Nieruchomości Lubin - Oferty sprzedaży nieruchomości

430 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

430 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom szeregowy Lubin

Lubin,dolnośląskie

539 732 zł94 m² 5 732,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Ostatni segment W lubinie Z działką 36 m 2 I miejscem postojowym na zamykanym osiedlu wraz z zagospodarowanym terenem. Parter: aneks kuchenny z jadalnią jednoprzestrzennie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Małomice

Małomice,Lubin

246 795 zł37 m² 6 717,34 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezczynszowe 2 pokojowe mieszkanie W lubinie Z komórką strychową w stanie deweloperskim z miejscem postojowym i klimatyzacją pow. całkowita 36,74 m2 Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Małomice

Małomice,Lubin

340 201 zł58 m² 5 820,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezczynszowe klimatyzowane mieszkanie W lubinie Z balkonem w stanie deweloperskim o pow. 54,88 m2 II piętro + komórka strychowa Nieruchomość składa się z salonu o pow.16,07.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Lubin

Centrum,Lubin

2 200 000 zł1 400 m² 1 571,43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Do sprzedania stylowa kamienica, zlokalizowana przy jednej z głównych ulic, w centrum miasta. Budynek o powierzchni 1266 m2 , składa się z 3 kondygnacji nadziemnych oraz kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Lubin

Centrum,Lubin

269 000 zł61 m² 4 402,62 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie w centrum lubina. Nieruchomość (odrębna własność), o pow.61,1 m2 usytuowana jest na 2 piętrze w wieżowcu. Lokal składa się z - salonu, - kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Małomice

Małomice,Lubin

324 951 zł53 m² 6 161,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezczynszowe 3 pokojowe mieszkanie z klimatyzacją W lubinie na II piętrze w stanie deweloperskim z miejscem postojowym o pow. 50,38 m2 Nieruchomość składa się z kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krucza

Przylesie,Lubin

229 000 zł50 m² 4 534,65 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

mieszkanie, 2 pokojowe, lubin, przylesie 2 pokojowe mieszkanie o pow. 50,5m2 + piwnica + balkon. Mieszkanie usytuowane na 5 piętrze w budynku z 2 windami. Doskonała lokalizacja - Lubin, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Polne

Polne,Lubin

249 999 zł50 m² 4 999,98 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowy na parterze O pow. Użytkowej 50m2 W lubinie na oś. Polne. Lokal wykończony - gotowy do wprowadzenia. Lokal w obecnej chwili jest wynajmowany - zarabia na siebie, stanowiąc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Małomice

Małomice,Lubin

542 000 zł93 m² 5 809,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Segment o pow. 93,29 m2 W lubinie Z działką 156,15 m2 i garażem na zamykanym osiedlu wraz z zagospodarowanym terenem. Parter: aneks kuchenny z jadalnią jednoprzestrzennie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ustronie IV

Ustronie IV,Lubin

320 000 zł64 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nieruchomość składa się z dużego salonu z balkonem, dwóch sypialni, kuchni, łazienki, toalety i przedpokoju. Jest to mieszkanie w cichej okolicy, na wysokim parterze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Lubin

Lubin,dolnośląskie

95 000 zł1 385 m² 68,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o pow. 13,85 arów. Nieruchomość położona w Lubinie , przy ul. Przemysłowej Nieruchomość nadaję się pod zabudowę wolnostojącą lub bliźniaczą uzbrojenie terenu :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paderewskiego

Centrum,Lubin

209 000 zł37 m² 5 618,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokojowe mieszkanie o pow. 37,2m2 w Lubinie - ul. Paderewskiego - okolice Starostwa Powiatowego. Mieszkanie na 3 piętrze w budynku 4 piętrowym. Charakterystyka: mieszkanie rozkładowe - do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Małomice

Małomice,Lubin

699 000 zł122 m² 5 722 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Segment skrajny 122,16 m2 W lubinie Z działką 213,31 m2 i garażem na zamykanym osiedlu wraz z zagospodarowanym terenem. Parter: aneks kuchenny z jadalnią jednoprzestrzennie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżykowskiego

Wyżykowskiego,Lubin

355 000 zł64 m² 5 546,88 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje bezczynszowe, II piętro Lubin os. Ustronie III Mieszkanie położone w jednym z najnowszych budynków na osiedlu. Opłata dla zarządcy budynku tylko 233 zł. Własne, indywidualne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Centrum,Lubin

289 000 zł47 m² 6 148,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Idealne 2 pokojowe mieszkanie na Krasickiego. Lokal położony jest na 4 piętrze w czteropiętrowym budynku. Nieruchomość przeszła kapitalny remont i z mieszkania 3 pokojowego stała się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Staszica

Staszica,Lubin

205 000 zł50 m² 4 130,57 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 49,63 m2, z loggią, na XI piętrze XI piętrowego budynku, zlokalizowanego na os. Staszica. Lokal z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Przylesie,Lubin

290 000 zł50 m² 5 753,97 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie 2 pokojowe z balkonem na osiedlu Przylesie w Lubinie. Położone na wysokim parterze w wieżowcu 10 piętrowym. Dostępne po finalizacji transakcji. Na powierzchnię 50,40 m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ŚWIERCZEWSKIEGO

ŚWIERCZEWSKIEGO,Lubin

249 000 zł44 m² 5 620,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyłącznie w naszym biurze. Mieszkanie o powierzchni 44,30 m2, z loggią, na III piętrze IV piętrowego budynku, zlokalizowanego na osiedlu Przylesie. Lokal rozkładowy, z osobnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zalesie

Zalesie,Lubin

499 000 zł71 m² 7 075 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zalesie Powierzchnia nieruchomości to 70,53m2, usytuowana na drugim piętrze ( tylko pięć mieszkań na klatce). Apartament gotowy do zamieszkania. Nieruchomość składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skłodowskiej-Curie

Lubin,dolnośląskie

395 813 zł63 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe na 1-piętrze o pow. około 63,33 m2 z (taras o pow. 22,68 m2) przy ul. Marii Skłodowskiej Curie w nowo powstającej inwestycji apartamenty curie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Orla

Lubin,dolnośląskie

135 000 zł1 000 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana o pow. 10arów pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne położona w pięknym miejscu w miejscowości - Gorzyca ulica Orla. Wymiary działek: działka nr 1 - front 32,6m;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Miedziana

Ustronie IV,Lubin

455 900 zł84 m² 5 408,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Bez pośredników. Umeblowany salon. 4 pokoje, II piętro os. Ustronie IV - pow. 84,30 M 2 Mieszkanie w doskonałej lokalizacji położone na II piętrze w budynku IV piętrowym , składające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odrodzenia

Lubin,dolnośląskie

260 000 zł38 m² 6 933,33 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje bezczynszowe - I piętro w kamienicy - Lubin. Nieruchomość po remoncie. Lokalizacja: ul. Odrodzenia w przy parkingu osir, z dostępem do ogrodzonej działki. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pawia

Lubin,dolnośląskie

310 000 zł58 m² 5 335,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dobra lokalizacja! bez prowizji! Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 58,10 m2 przy ul. Pawiej w Lubinie. Mieszkanie znajduje się na parterze w IV piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Wilcza

Przylesie,Lubin

270 000 zł859 m² 314,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana w Lubinie na nowopowstałym osiedlu Polesie ul. Wilcza. Działka w kształcie prostokąta o powierzchni 8,59ara z szerokością frontu 19m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasickiego

Centrum,Lubin

289 000 zł54 m² 5 312,50 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna tylko W naszym biurze! ul. Krasickiego Mieszkanie trzy pokojowe o powierzchni 54,4m2 usytuowane na 3 piętrze w bloki 4-piętrowym. Nieruchomość po generalnym remoncie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Przylesie

Przylesie,Lubin

250 000 zł50 m² 4 950,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje Z balkonem pow. 50,5 M 2 , os. Przylesie Mieszkanie w budynku po termomodernizacji składające się pokoju dziennego z wyjściem na balkon, sypialni, jasnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, USTRONIE

USTRONIE,Lubin

399 000 zł73 m² 5 450,82 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Okazja! Os. Ustronie Oferujemy Państwu przestronne, jasne i wygodne mieszkanie o powierzchni 73,2m2. usytuowane na pierwszym piętrze w bloku czteropiętrowym. To atrakcyjne 4 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

165 000 zł40 m² 4 125 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie położone na trzecim piętrze w bloku IV piętrowym. Składa się z salonu, sypialni, kuchni, łazienki z wc, oraz przedpokoju. Łączna powierzchnia wynosi 39,7 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pawia

Przylesie,Lubin

288 000 zł57 m² 5 043,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

mieszkanie, 3 pokoje, lubin 3 pokojowe mieszkanie w Lubinie na oś. Przylesie na ul. Pawiej o powierzchni użytkowej 57,1m2+balkon+piwnica. Mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w bloku 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Przylesie

Przylesie,Lubin

320 000 zł38 m² 8 528,78 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

****rezerwacja *****nie szukaj dalej -oferta dostępna tylko W naszym biurze. Mieszkanie z własnym ogrzewaniem i niską opłatą do zarządcy. Nieruchomość o powierzchni 37,52m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Staszica

Staszica,Lubin

165 000 zł35 m² 4 687,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje pow. 35,2 M 2 Os. Staszica Atrakcyjny układ pomieszczeń, sypiania, kuchnia z meblami otwarta na salon, łazienka oraz przedpokój. Standard wykończenia: - gładzie na ścianach - okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Małomice

Małomice,Lubin

1 080 000 zł242 m² 4 462,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 070 m²

Dom wolnostojący w lubinie 180m 2 z pięknie zagospodarowanym ogrodem Dom położony wśród bujnej zieleni na działce o pow. 10,7 ara. Sąsiedztwo stanowią wolnostojące domy jednorodzinne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Lubin

Lubin,dolnośląskie

270 585 zł859 m² 315 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nowość! dobra lokalizacja - polesie, lubin! Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną znajdującą się w miejscowości lubin o powierzchni 8,59ar znajdującą się na nowo powstającym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przylesie

Przylesie,Lubin

202 000 zł56 m² 3 584,10 zł/m²

 

Piętro:11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje na przylesiu Lokal w doskonałej lokalizacji na osiedlu Przylesie ( w pobliżu szkoły, przedszkola, sklepy i galeria handlowa ) Cena jedynie 202 tys. do negocjacji - 3584 zł za metr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Leszczynowa

Polne,Lubin

209 000 zł49 m² 4 265,31 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dzień dobry! Oferujemy Państwu na sprzedaż funkcjonalne jasne, dwupokojowe mieszkanie z balkonem w budynku wielorodzinnym na najwyższej kondygnacji. Niewątpliwym atutem mieszkania jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Staszica

Staszica,Lubin

260 000 zł50 m² 5 168,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje po remoncie - os. Staszica Lokal po remoncie : na ścianach gładzie, na podłogach panele oraz terakota, nowe drzwi wewnętrzne oraz nowe drzwi wejściowe, okna pcv. W całym mieszkaniu rolety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lubin

Lubin,dolnośląskie

299 000 zł56 m² 5 292 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam dwustronne mieszkanie w bloku na 4 piętrze ( z 4) Mieszkanie znajdujące się przy ul.Kilinskiego. Okna z kuchni wychodzą na ulicę. Mieszkanie po kapitalnym remoncie i nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Polne

Polne,Lubin

499 000 zł155 m² 3 219,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:395 m²

Dom z lokalem -osiedle Polne -lubin Budynek mieszkalny o pow. użytkowej około 105m 2 i pow. całkowitej 155 m 2 + lokal wolnostojący pow. 28m 2. Nieruchomość położona na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szafirowa

Lubin,dolnośląskie

385 000 zł57 m² 6 781,75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Rezerwacja! szafirowa aleja - mieszkania w stanie deweloperskim z ogródkiem w Lubinie. Bardzo dobra lokalizacja! bez podatku pcc! do odbioru już W kwietniu! Przedstawiamy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Polne

Polne,Lubin

389 000 zł41 m² 9 487,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Komfortowe mieszkanie bezczynszowe, o powierzchni 41 m2, z balkonem, na I piętrze II piętrowego budynku, zlokalizowanego nieopodal centrum miasta. Lokal posiada przestronny salon połączony.