dowolna

Nieruchomości Lubin - Oferty sprzedaży nieruchomości

430 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

430 ogłoszeń

1 499 000 zł310 m² 4 835,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:22 600 m²

Szukasz wyjątkowego siedliska z dużą działką, które łączy funkcję mieszkalną z ogromnym potencjałem inwestycyjnym? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż oferujemy niezwykłą.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł62,30 m² 6 179,78 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Nowa, atrakcyjna cena! Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone przy Alei Niepodległości w Lubinie. Lokal o powierzchni 62,3 m został zaprojektowany z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł74,90 m² 8 798,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż prezentujemy unikalny apartament o powierzchni 74,9 m2, położony na bezpiecznym, wysokim parterze. To propozycja dla najbardziej wymagających klientów, którzy szukają gotowego wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

310 900 zł38 m² 8 181,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Oferuję na sprzedaż wygodne mieszkanie o powierzchni 38 m . Znajduje się na 3. piętrze bloku. Mieszkanie składa się z 2 pokoi oraz oddzielnej kuchni. Wyposażone w meble, sprzęt agd.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

12 000 zł16 m² 750 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wolnostojący pawilon handlowo-usługowy, zlokalizowany przy ul. Tuwima w Lubinie. Lokal o powierzchni 16m2. Nieruchomość bardzo dobrze wyeksponowana zlokalizowana na dużym osiedlu w Lubinie.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł32,08 m² 6 514,96 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 32,08 m , położona na parterze niskiego bloku przy ul. Małomickiej. Mieszkanie doskonałe dla singla, seniora lub jako inwestycja pod wynajem!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

418 723 zł46,53 m² 8 998,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe Mieszkanie Bezczynszowe 2 pokojowe mieszkanie z dużym tarasem Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 46,53 m2 m , położone na parterze nowoczesnej inwestycji. Lokal wyróżnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

530 131 zł58,91 m² 8 999 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkania Bezczynszowe 3 pokojowe mieszkanie z dużym tarasem Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 58,91 m2 m , położone na parterze nowoczesnej inwestycji. Lokal wyróżnia.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł516 m² 1 841,09 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:13

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal w Lubinie - pow. 447 m Cena 950 tys Do sprzedaży przestronny lokal użytkowy z podjazdem dla inwalidów , nadający się na gabinety lekarskie, szkołę, przedszkole, klub.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

370 000 zł112,33 m² 3 293,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej w stanie surowym otwartym, o powierzchni 112,33 m2 wraz z garażem, poddasze 58 m2 (podłoga betonowa), świetna lokalizacja na Małomicach.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł60,10 m² 6 306,16 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w wieżowcu przy ul. Kruczej. Powierzchnia mieszkania 60 m2 składa się z 3 pokoi, widnej samodzielnej kuchni, łazienki z osobną toaletą, przedpokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

714 630 zł86,10 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lubin, mieszkanie, apartament, sprzedaż. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkania w wyjątkowej inwestycji. Inwestycja zlokalizowana 5 minut samochodem od ścisłego centrum Lubina. Mieszkania są bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł35 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przedstawiam na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 35m w bloku na ulicy Mickiewicza. Mieszkanie po remoncie - nowa instalacja elektryczna, gazowa i hydrauliczna. Mieszkanie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

645 962 zł72,58 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 72,58 m z prywatnym ogrodem o powierzchni 163 m , zlokalizowany w ramach II etapu inwestycji zielony.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł34,16 m² 6 586,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Poznaj wyjątkową ofertę, która spełni Twoje oczekiwania! Przedstawiamy przestronne mieszkanie o powierzchni 34,16 m , usytuowane na czwartym piętrze w kameralnym, czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

922 152 zł119,76 m² 7 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:45 m²

Na sprzedaż funkcjonalny dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej o łącznej powierzchni użytkowej 119,76 m (parter + piętro), z garażem w bryle budynku, prywatnym ogrodem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł55,60 m² 6 834,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania o powierzchni 38,9 m , położonego na IV piętrze w zadbanym budynku przy ul. Legnickiej. Lokal składa się z dwóch niezależnych pokoi, oddzielnej, widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

698 163 zł77,66 m² 8 989,99 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dobra lokalizacja! os.MAŁOMICE LUBIN Oferujemy Państwu na sprzedaż piętrowe mieszkania w zabudowie szeregowej jednorodzinnej o powierzchni użytkowej do 77,66m2, które w ramach ETAPU.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł41 m² 7 317,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu w ofercie biura mieszkanie na sprzedaż położone w Lubinie przy ulicy Księcia Ludwika I. Nieruchomość o powierzchni 41 m2 składa się z przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

361 000 zł50,40 m² 7 162,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż prezentujemy jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 50 m2, położone na 4. piętrze w zadbanym wieżowcu. Czysta klatką schodowa oraz pełna dostępność - dwie windy oraz.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł36,30 m² 6 060,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

"Nieruchomości Apartament" Ewelina Gruszczyńska   Mieszkanie 2 pokoje /lubin/ Od zaraz Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 36,3 m znajdujące się w Lubinie ul.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł44 m² 6 704,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwu pokojowe mieszkanie, usytuowane na pierwszym piętrze w bloku 4 piętorwym na oś. Świerczewskiego. Nieruchomość składa się z salonu z wyjściem na balkon, sypialni, widnej.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł79,80 m² 4 761,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

4 pokoje / 2 balkony Mieszkanie do własnej aranżacji 2 piętro blok czteropiętrowy Lokalizacja: lubin ul Mickiewicza Na powierzchni 79,8 m2 rozmieszczono 4 odrębne pokoje, widną przestronną kuchnię,.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł58,20 m² 5 824,74 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

mieszkanie, 3 pokojowe, lubin, przylesie do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie w lubinie na oś.PRZYLESIE ulica ORLA o pow. 57,1m2 + loggia + piwnica. Mieszkanie usytuowane na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł310 m² 4 806,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:627 m²

Oferta na wyłączność - tylko W naszym biurze Na sprzedaż duży budynek w okolicach Galerii Cuprum w Lubinie przy ul. Sybiraków. Ze względu na metraż budynku, ilość pokoi, wielkość.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł63,44 m² 9 757,25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa cena za mieszkanie Nowa cena za mieszkanie Do sprzedaży dwupoziomowe bezczynszowe 3-pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie o pow. 59,45m2 + balkon 4m2 + komórka lokatorska 1,66m2.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł56,90 m² 6 485,06 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu w ofercie biura mieszkanie na sprzedaż położone w Lubinie przy ulicy Budziszyńskiej. Nieruchomość o powierzchni 56,90 m2 składa się z salonu z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł68,27 m² 6 283,87 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W ofercie sprzedaży mieszkanie położone na przedostatniej kondygnacji na osiedlu Przylesie przy ul. Orlej. W okolicy przy budynku mieszkalnym parking miejski, przedszkole i szkoła, liczne place.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

514 000 zł54 m² 9 518,52 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkanie z ogródkiem | Bezczynszowe | Stary Lubin Na sprzedaż nowe, bezczynszowe mieszkanie w stanie deweloperskim , położone na kameralnym, prestiżowym osiedlu w Starym Lubinie.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł53,70 m² 6 126,63 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni użytkowej 53,70 m2. Położone na 2 piętrze budynku po termomodernizacji, z dwiema windami - ul. Pawia, osiedle przylesie. Lokal rozkładowy, dwustronny,.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł1 000 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 10 arów w Lubinie pod dom wolnostojący. Położona 1,6 km od centrum Lubina w rejonie ulic: spacerowej i Górskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie nowych domów. Media: woda.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak Lubin

Lubin,dolnośląskie

610 000 zł116,83 m² 5 221,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:654 m²

Na sprzedaż nowoczesna połowa bliźniaka o powierzchni 116,83 m , położona na dużej działce o powierzchni 0,0654 ha, w spokojnej i kameralnej części Lubina. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

667 480 zł81,40 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dobra lokalizacja! okazja! apartamenty przy ul. Kochanowskiego inwestycja deweloperska zlokalizowana w samym sercu Lubina. To nowoczesne osiedle mieszkaniowe zapewniające komfort użytkowania poprzez.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł66,56 m² 6 295,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Niższa cena! Na sprzedaż zadbane 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Gwarków w Lubinie Lokal stanowiący odrębną nieruchomość o powierzchni 66,56 m2 ( 60,73 + piwnica 5,83) znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

242 000 zł40,95 m² 5 909,65 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje - 40,95 m 2 Lubin-ul. Topolowa Nieruchomość położona na 5 piętrze w budynku z windą, składająca się z: 2 niezależnych pokoi, osobnej jasnej kuchni, łazienki z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł35,43 m² 4 092,58 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność! Mieszkanie znajduje się w spokojnej części Lubina gdzie nie ma problemu z miejscem parkingowym. Ulica Wójta Henryka W skład mieszkania wchodzi: - pokój , duży.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł44,80 m² 6 674,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy jasne i komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,8 m2, położone na wysokim parterze w niskim, ocieplonym bloku. To idealna propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł47,90 m² 6 680,58 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Odkryj wyjątkową okazję na osiedlu Staszica w Lubinie idealne mieszkanie dla pary lub rodziny, które spełni Twoje oczekiwania! Ta atrakcyjna nieruchomość o powierzchni 47,9 m składa.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł51 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezczynszowe M3 z balkonem / parter / 51 m2. Lokalizacja ul.Cedrowa os. Polne /lubin Cena sprzedaży 459 000 zł. W cenie meble /stała zabudowa plus sprzęt agd. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

5 499 000 zł1 243 m² 4 423,97 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 954 m²

Lubin, obiekt, lokal usługowy, sprzedaż. NA sprzedaż obiekt komercyjny W lubinie. Skomercjalizowany. Długoletnie umowyt najmu. Wysoki standard wykończenia. Szczegółowe informacje po kontakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

571 472 zł64,94 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Lubin, mieszkanie, 3 pokoje, balkon, winda, 64,94 m2, sprzedam, 571472 zł. Oferta bezpośrednio od dewelopera. Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie z balkonem i windą w stanie deweloperskim,.