dowolna

Nieruchomości Lubin - Oferty sprzedaży nieruchomości

430 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

430 ogłoszeń

Rynek pierwotny

847 000 zł136,65 m² 6 198,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:355 m²

Szereg w stanie deweloperskim - Lubin. 4 pokoje + salon, działka 3,55 ar. Powierzchnia użytkowa 119 m 2 + garaż 17,7 m 2. Projekt budynku przewiduje na parterze : przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł63 m² 5 714,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy o powierzchni 63,00 m2, na parterze budynku w zabudowie szeregowej, zlokalizowanego na osiedlu Przylesie. Lokal w pełni przygotowany do prowadzenia studia fotograficznego,.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł47,90 m² 6 784,97 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 47,90 m2, na IV piętrze X piętrowego budynku, zlokalizowanego na osiedlu Staszica. Lokal posiada 3 pokoje, widną kuchnię, łazienkę z wc oraz przedpokój. Ściany.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł1 120 m² 1 964,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Obiekt hotelowo-bankietowy pow. 950m 2 w centrum Lubina z własn ą działka 23,5 ara. Parterowy budynek z dużym prywatnym parkingiem dla klientów , nadający się na przychodnię lekarską,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

545 160 zł61,95 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Lubin, mieszkanie, 3 pokoje, balkon, winda, 61,95 m2, sprzedam, 545160 zł. Oferta bezpośrednio od dewelopera. Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie z balkonem i windą w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

233 000 zł37,98 m² 6 134,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,98 m2, zlokalizowane na drugim piętrze w zadbanym, czteropiętrowym bloku po termomodernizacji. Lokal jest zadbany, cichy i gotowy do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Lubin,zachodniopomorskie

377 000 zł1 450 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa oferta! Działka granicząca z Wolińskim Parkiem Narodowym w Lubiniu o pow. 1450 m2 lokalizacja, której nie da się już powtórzyć! Lokalizacja Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

691 174 zł77,66 m² 8 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:189 m²

Spokojne, nowoczesne Osiedle w otoczeniu drzew blisko Centrum Miasta Lubina 0% prowizji! brak podatku pcc! W Lubinie, w sąsiedztwie zieleni rozkwita nowe osiedle - Zielony Zakątek.

Szczegóły ogłoszenia

1 047 000 zł4 183 m² 250,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki usługowe o łącznej powierzchni 41,83 a, zlokalizowane przy osiedlu Ustronie w Lubinie. Zgodnie z mpzp grunt oznaczony symbolem 8u, przeznaczony jest pod usługę, magazyny,.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł64,30 m² 7 076,21 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wykończone 3 pokojowe mieszkanie w Lubinie, oś. Przylesie, ul. Krucza na 6 piętrze w bloku 10 piętrowym windą. Mieszkanie o powierzchni 63,5m2 + balkon + piwnica + komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł53,90 m² 7 328,39 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje - I piętro Lubin-osiedle Świerczewskiego. Na sprzedaż mieszkanie o pow. 53,9 m 2 składające się z: 3 pokoi, osobnej jasnej kuchni, łazienki, wc, przedpokoju. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł66 m² 7 863,64 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezczynszowe ( czynsz 0 zł) mieszkanie zlokalizowane w centrum Lubina ul. Łukasiewicza , lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią , dwóch sypialni, jedna.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł75 m² 9 720 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezczynszowy apartament z prywatnym ogrodem - 75 m + miejsce postojowe Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego apartamentu o powierzchni 75 m , położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł54,10 m² 7 578,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Oferta tylko w naszym biurze Lokalizacja nieruchomości jest niewątpliwym atutem. Do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe z dużym balkonem - na osiedlu Przylesie. Położone na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł68,20 m² 6 378,30 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,20 m , zlokalizowane na 6 piętrze w budynku przy ul. Sokolej w Lubinie. Nieruchomość posiada otwarty balkon. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 231 zł58,81 m² 8 999 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezczynszowe 3 pokojowe mieszkanie z dużym tarasem Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 58,81 m2 m , położone na parterze nowoczesnej inwestycji. Lokal wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

342 855 zł36,09 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe Mieszkanie 2 pokojowe mieszkanie z balkonem Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 36,09 m2 , położone na I piętrze w budynku z windą. Lokal wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

769 900 zł146,62 m² 5 250,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:130 m²

Mieszkanie premium | podwyższony standard deweloperski | taras lub ogródek | garaż | brak czynszu | Cedrowa, lubin | 8 segmentów Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w zabudowie szeregowej przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł50,40 m² 8 908,73 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu w ofercie biura bezczynszowe mieszkanie na sprzedaż położone w Lubinie przy ulicy Cedrowej. Nieruchomość o powierzchni 50,40 m2 składa się z przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł50,89 m² 5 482,41 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Jeśli chcesz mieć oko na wszytko, nie mieć stukających nad głową sąsiadów, zaaranżować mieszkanie według własnego gustu, lub dopieścić gotowca na wynajem - to oferta jest dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

657 079 zł73 m² 9 001,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:152 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Domy w zabudowie szeregowej wraz z ogródkami w spokojnej i komfortowej części Lubina! Bez pośredników! Bez prowizji! Bez podatku pcc! Bez.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Lubin

Zalesie,Lubin

290 000 zł328 m² 884,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zalesie 3,28 ara - działka budowlana pod szeregówkę - skrajna Położona w doskonałej lokalizacji u zbiegu ulic Lwowskiej i Zwierzyckiego. Pełne media tuż przy działce. Cena działki to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

USTRONIE,Lubin

455 000 zł62 m² 7 338,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyłącznie w naszym biurze! Mieszkanie o powierzchni 62 m2, z balkonem, na I piętrze IV piętrowego budynku, zlokalizowanego na Ustroniu IV. Lokal rozkładowy, dwustronny, posiada 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Akacjowa

Polne,Lubin

759 000 zł110 m² 6 883,73 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

W ofercie sprzedaży segment domu na osiedlu Polne w Lubinie przy ul. Akacjowej na cichym i spokojnym osiedlu domków jednorodzinnych. Mieszkanie idealne dla osób ceniących sobie komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Przylesie,Lubin

369 000 zł68 m² 5 418,50 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nie szukaj dalej- oferta dostępna tylko W naszym biurze! 3-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Przylesie - 68,1 m , 5. piętro, balkon, 369.000zł. Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Lubin

Lubin,dolnośląskie

780 000 zł73 m² 10 684,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:80 m²

Sprzedaż - segment W oborze - / Lubin Cena 780 000 zł obora, ul lotosowa sprzedaż bezpośrednio od właściciela = 0 % prowizji możliwość kupna nieruchomości z pełnym nowym wyposażeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Akacjowa

Polne,Lubin

749 000 zł110 m² 6 793,03 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Tulipanowa

Lubin,dolnośląskie

450 000 zł2 045 m² 220,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

### Wynagrodzenie pokrywa właściciel ### Na sprzedaż działka usługowa Lubin, ul. Tulipanowa Powierzchnia: 2 045 m , numer ewidencyjny: 31, obręb: 0006 Oferta sprzedaży działki usługowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Centrum,Lubin

310 000 zł48 m² 6 485,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w Lubinie. Nieruchomość o powierzchni 47,8 położona na parterze w samym sercu miasta. Układ lokalu: - przestronny salon z wyjściem do kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krucza

Lubin,dolnośląskie

370 000 zł65 m² 5 692,31 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż prowadzona przez biuro Filar Nieruchomości w Lubinie. Budynek bez barier architektonicznych. Mieszkanie o pow. 65,86 m2 z atrakcyjnym układem pomieszczeń: 3 niezależne pokoje -w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Polne,Lubin

437 000 zł72 m² 6 069,44 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy komfortowe mieszkanie o powierzchni 72 m2, zlokalizowane na 1. piętrze w niskim, 4-piętrowym bloku na spokojnym i dobrze skomunikowanym Osiedlu Polnym. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Spacerowa

Małomice,Lubin

214 900 zł500 m² 429,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na sprzedaż Lubin, ul. Spacerowa (obręb 2) Sprzedaż przez firmę (faktura vat) Działki sprzedawane są przez firmę - kupujący otrzymuje fakturę vat. Lokalizacja: lubin, ul. Spacerowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Lubin

Centrum,Lubin

299 000 zł39 m² 7 658,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o pow. 39,05 m na parterze Lubin - Centrum Komfortowo wykończona nieruchomość po kapitalnym remoncie, idealna zarówno na własne potrzeby mieszkaniowe, jak i jako inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fredry

Lubin,dolnośląskie

419 000 zł63 m² 6 628,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przestronne mieszkanie na sprzedaż położone w Lubinie przy ulicy Fredry. Nieruchomość o powierzchni 63,21 m2 składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Lubin

USTRONIE,Lubin

699 000 zł75 m² 9 377,52 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Komfortowe dwustronne mieszkanie w zabudowie szeregowej o powierzchni 74,54 m , położone w Lubnie na Oś. Ustronie. Jest to bezczynszowe mieszkanie oddane do użytku w 2023r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Przylesie,Lubin

499 000 zł63 m² 7 870,66 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

sprzedaż mieszkanie, 3 pokoje, bezczynszowe, lubin, ul. Wyszyńskiego Rezerwacja Nowa cena za mieszkanie 3 pokojowe bezczynszowe mieszkanie W nowym budownictwie w Lubinie na ul. Wyszyńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krucza

Przylesie,Lubin

372 000 zł63 m² 5 914,15 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 62,9 m , położone na 9. piętrze w budynku przy ul. Kruczej w Lubinie, na osiedlu Przylesie. Nieruchomość wyróżnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Przylesie,Lubin

265 000 zł32 m² 8 179,01 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

2 pokoje z balkonem - 1 piętro , Lubin - Przylesie Nieruchomość o pow. 32,4 m 2 , położona w budynku z windą, w pełni umeblowana - gotowa do zamieszkania lub pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

ŚWIERCZEWSKIEGO,Lubin