dowolna

Działki na sprzedaż Lubin - Oferty sprzedaży działek

55 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

55 ogłoszeń

25 000 zł300 m² 83,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę ogrodową/rekreacyjną, rod Pod Akacją (działki w stronę Ścinawy). Woda, prąd, kanalizacja (szabmo). Beczka na deszczówkę. Działka zaraz przy głównej bramie. Oddzielona od.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł221 m² 339,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowa - lubin pow. 221 M 2 Na sprzedaż działka położona przy ul. Gwarków w Lubinie pod usługi + maksymalnie 4 mieszkania Uzbrojenie terenu: prąd na działce, woda, kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł328 m² 884,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zalesie 3,28 ara - działka budowlana pod szeregówkę - skrajna Położona w doskonałej lokalizacji u zbiegu ulic Lwowskiej i Zwierzyckiego. Pełne media tuż przy działce. Cena działki to.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł389 m² 642,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy na sprzedaż dwie działki pod zabudowę szeregową o powierzchni 389 m oraz 390 m , położone przy ul. Borsuczej, na jednym z najbardziej pożądanych i dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

317 000 zł670 m² 473,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Piękna działka, na której stojąc możesz zobaczyć niesamowitą panoramę na Zalew Szczeciński! Mamy wydane pozwolenie na budowę i gotowe projekty na domek jednorodzinny z poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

1 047 000 zł4 183 m² 250,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki usługowe o łącznej powierzchni 41,83 a, zlokalizowane przy osiedlu Ustronie w Lubinie. Zgodnie z mpzp grunt oznaczony symbolem 8u, przeznaczony jest pod usługę, magazyny,.

Szczegóły ogłoszenia

9 619 200 zł16 032 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania 3 działki inwestycyjne - usługowe w centrum Lubina (70 km od Wrocławia), przy ulicy ken oraz drodze S3, na przeciwko marketu Castorama. Zjazd bezpośrednio z drogi krajowej 323.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł2 045 m² 205 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

### Wynagrodzenie pokrywa właściciel ### Na sprzedaż działka usługowa Lubin, ul. Tulipanowa Powierzchnia: 2 045 m , numer ewidencyjny: 31, obręb: 0006 Oferta sprzedaży działki usługowej.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł9 158 m² 109,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Nowość! dobra lokalizacja! Prezentujemy Państwu na sprzedaż działkę idealną pod zabudowę produkcyjną o powierzchni 91,58 arów, zlokalizowaną w Lubinie, przy ul. Przemysłowej. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

19 500 zł300 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka ogrodowa o powierzchni 3 ary, położona w Lubinie na terenie rod barbara (kierunek Gola). Na działce znajdują się altanka z kominkiem, wc, wędzarnia, grill, piwnica,.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł250 m² 580 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z projektem domu zabudowa szeregowa Na sprzedaż działka budowlana nr 455/7 z projektem domu jednorodzinnego w zabudowie szeregowej, w Małomicach Parametry domu:.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł542 m² 350,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Działka budowlana 542 m z projektem domu segment skrajny w Małomicach Na sprzedaż działka budowlana nr .140/41 o powierzchni 542 m (kształt trójkąta). Do działki przygotowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 000 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana, 1 000 m2, krzeczyn Wielki , Lubin, 110 000,00 zł, sprzedaż. Na sprzedaż oferujemy działkę położoną we wsi Krzeczyn Wielki, w cichej, spokojnej okolicy ale jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł999 m² 200,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana o powierzchni 999 a, zlokalizowana w Lubinie przy ul. Przemysłowej. Grunt o regularnym kształcie (trapez). Media: woda, kanalizacja - przy działce, prąd.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł2 324 m² 378,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna Polkowice, centrum miasta (dolny Śląsk) | mpzp zabudowa wielorodzinna | pum min. 2148 m | gotowy koncept deweloperski. Na sprzedaż grunt inwestycyjny o powierzchni 2324.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł1 619 m² 401,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Doskonała lokalizacja pomiędzy blokami mieszkalnymi! Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę inwestycyjną o powierzchni 16,19 a, położoną w świetnie skomunikowanej części Lubina.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł14 200 m² 126,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka inwestycyjna w pobliżu Lubina (woj.Dolnośląskie). Znajdująca się bezpośrednio przy drodze ekspresowej S3. Uchwalony jest plan zagospodarowania przestrzennego U9. Działka ma.

Szczegóły ogłoszenia

115 100 zł301 m² 382,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opis oferty: na sprzedaż działka o powierzchni 300 m z projektem domu o powierzchni użytkowej 124 m oraz ważnym pozwoleniem na budowę. Nieruchomość znajduje się w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

498 000 zł3 159 m² 157,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka pod zabudowę mieszkaniową przy ulicy Małomickiej w Lubinie. Oferta dostępna tylko w naszym biurze - nie szukaj dalej! Teren równy, suchy. W sąsiedztwie luźna zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł404 m² 445,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

W naszej ofercie wyjątkowa działka w Lubiniu o powierzchni 404 m , położona w malowniczym miejscu tuż obok wody, otoczona spokojem i zielenią. To idealna przestrzeń, by uciec.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł548 m² 684,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 548 m2, położona w m.Lubin gm. Międzyzdroje. Działka usytuowana na wysokości ok. 30 metrów nad poziomem morza z widokiem na Jezioro Wicko Wielkie.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł8 294 m² 180,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działki nr 207, 208, 270 (obręb 7), o łącznej powierzchni 8 294 m w strefie przemysłowo-usługowej przy ul. Przemysłowej w Lubinie. Zgodnie z Miejscowym Planem.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł1 000 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane, około 1 000 m2 każda, lubin , Krzeczyn Wielki , powiat lubiński, 95 000,00 zł, sprzedaż. Na sprzedaż jedna działka lub więcej (działka w okolicy) położona we wsi Krzeczyn.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł1 792 m² 334,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Poszukujesz idealnej działki pod zabudowę przemysłową lub usługową? Ta oferta jest stworzona właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość o powierzchni 1 792 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

3 181 800 zł5 303 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka inwestycyjno - usługowa w centrum Lubina, (70 km od Wrocławia), przy ulicy ken oraz drodze S3, naprzeciwko marketu Castorama. Zjazd bezpośrednio z drogi krajowej 323 (ulica.

Szczegóły ogłoszenia

1 105 500 zł10 500 m² 105,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka inwestycyjna w Lubinie. Powierzchnia 10 500 m2 ponad jeden hektar (około 27 m x 400 m). Własność osoby fizycznej, atrakcyjna lokalizacja w pobliżu planowanej drogi.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 854 m² 134,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lubin 18,5 ara - działka budowlana Położona w spokojnej okolicy na obrzeżach miasta, z widokiem na pola i sady, w pobliżu nowych domów jednorodzinnych. M edia - woda tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

145 590 zł633 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 6,3 ara Nieruchomość położona w Lubinie na nowo powstałym osiedlu domków jednorodzinnych , w świetnej lokalizacji. Media: woda w drodze prąd w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

468 300 zł2 230 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowa w Lubinie - 22 ary Położona przy ul. Hutniczej, w sąsiedztwie salonów samochodowych, przy zbiegu głównych ruchliwych ulic Lubina. Możliwość kupna również drugiej.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 000 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Dobra lokalizacja! Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni prawie 10 arów zlokalizowaną w Miłosnej. Nieruchomość gruntowa usytuowana jest w spokojnej oraz cichej.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł1 547 m² 284,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1547 m , położona w niezwykle malowniczej części Lubinia, zaledwie 70 metrów od linii brzegowej Zalewu Szczecińskiego. Okolica bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

72 000 zł317 m² 227,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w Lubinie o pow. 3,17 ar - Stary Lubin. Cena 72 tys do negocjacji! Nieruchomość położona na terenie oznaczonym w mpzp symbolem 3 mn -zabudowa mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł500 m² 458 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na sprzedaż Lubin, ul. Spacerowa (obręb 2) Sprzedaż przez firmę (faktura vat) Działki sprzedawane są przez firmę - kupujący otrzymuje fakturę vat. Lokalizacja: lubin, ul. Spacerowa.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 000 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Miłosna, 5 km od Lubina, o powierzchni 1000 m . Działka znajduje się w spokojnej okolicy wiejskiej. Dojazd do niej jest możliwy drogą.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł737 m² 312,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 7,37 ar - Lubin ul. Spacerowa Działka budowlana położona przy drodze gminnej, na nowopowstającym osiedlu domów jednorodzinnych. Media: woda i prąd przy działce, gaz w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł8 451 m² 29,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka w Lubinie o pow. 84 ary przy ul. Spacerowej Położona bezpośrednio przy drodze asfaltowej w malowniczym miejscu w bezpośrednim sąsiedztwie lasu oraz dawnego zalewu.

Szczegóły ogłoszenia

377 000 zł1 450 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa oferta! Działka granicząca z Wolińskim Parkiem Narodowym w Lubiniu o pow. 1450 m2 lokalizacja, której nie da się już powtórzyć! Lokalizacja Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł48 300 m² 20,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka usługowo-magazynowa 48 arów. Położona przy ul. Hutniczej, w sąsiedztwie salonu samochodowego, blisko zjazdu na obwodnicę Lubina - łączącą się z drogą ekspresową S3. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 204 m² 91,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana o powierzchni 12,04 a, zlokalizowana w Lubinie przy ul. Przemysłowej. Grunt o regularnym, prostokątnym kształcie. W mpzp oznaczony jest symbolem 5mn/u.

Szczegóły ogłoszenia

3 730 400 zł18 652 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka przemysłowo usługowa z dostępem do linii kolejowej i bocznicy. Oferuję do sprzedaży niezabudowaną działkę inwestycyjną o powierzchni 18652 m2, położoną w Lubinie przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł6 314 m² 190,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna działka inwestycyjna 6314 m - Lubin Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 6314 m , położona w przemysłowo-usługowej części Lubina. Nieruchomość posiada duży.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij